قابلیت ها در طراحی سیستم سفارش آنلاین رستو

برنامه نویسی MVC

کدنویسی وبسایت سفارش آنلاین غذای رستو با استفاده از متد برنامه برنامه نویسی شئ گرا یا MVC سبب جدا بودن هسته برنامه با پوسته ظاهری آن شده است که با داشتن دانش اندک در زمینه برنامه نویسی هم می توان ساختار پوسته را به طور کامل تغییر داد و نمای ظاهری برنامه را مطابق سلیقه و سیاست های هویت بصری برند خود شخصی سازی نمود.

طراحی و کدنویسی وبسایت سفارش آنلاین غذا

طراحی UI/UX هوشمندانه

در طراحی پوسته سیستم سفارش آنلاین غذا و مدیریت رستوران رستو سعی شده با بهره گیری از آخرین متد علمی روز محیط کاربری جذابی برای کاربر فراهم گردد تا یک تجربه کاری لذت بخش (UX) برای کاربر رقم بخورد. بهره گیری از استانداردهای فلت دیزاین و متریال دیزاین و نیز توجه به علم روانشناسی رنگ ها و انتخاب هوشمندانه پالت رنگی سبب بهینه کردن UI و توجه به بهبود عملکرد سیستم برای تاثیرگذاری در UX از جمله تلاش های تیم سازنده در این زمینه بوده است

طراحی یوآی وبسایت

واکنشگرا (Responsive)

سامانه مدیریت هوشمند رستوران (سفارش آنلاین غذا) رستو محدود به سیستم عامل خاصی نیست و در همه سیستم عامل ها شامل اندروید، ios، ویندوز، ویندوز موبایل و حتی تلویزیون های هوشمند دارای مرورگر! قابل اجراست.
مهم نیست که از چه دیوایسی برای اتصال به رستو استفاده می کنید. گوشی موبایل، تبلت، لبتاپ یا کامپیوتر…هرچه که هست رستو به صورت Responsive یا واکنش گرا عمل می کند و نمای ظاهری خود را نسبت به سایز صفحه نمایش شما تغییر خواهد داد.

طراحی یوآی وبسایت

اتوماسیون کافه و رستوران

در طراحی این سیستم مدیریتی، تمام نیازهای موجود در فرآیند مدیریتی رستوران و کافه لحاظ شده و تمامی تنظیمات سیستم در دسترس مدیران آن است. کلیه امور مربوط به ثبت و ظبط سیستم بدون نیاز به انجام حتی یک خط برنامه نویسی انجام خواهد پذیرفت.

اتوماسیون رستوران و کافه

سازگار با تمامی فریمورک های کدنویسی

مهم نیست وبسایت رستوران شما با چه زبان برنامه نویسی و چه فریم ورکی کار شده باشد. رستو به صورت یک پلاگین در قالب یک منوی جدید به وبسایت شما اضافه خواهد شد و کاربرانتان را به دنیای جدیدی وارد خواهد کرد.

قابلیت استفاده آفلاین

سامانه مدیریت هوشمند رستوران رستو به زبان PHP نوشته شده است .اگر چه زبان PHP یکی از زبان های برنامه نویسی بر بستر وب است اما مدیریت داخلی رستوران برای اجرا به اینترنت نیازی ندارد. (ناگفته نماند که بخش سفارشات آنلاین، طبیعتا نیاز به اینترنت برای ثبت سفارشات آنلاین دارد.)

ضمانت پشتیبانی

گروه نرم افزاری بیت دیزاین وابسته به آژانس تبلیغاتی رنگ آشوب با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تضمین میدهد مادامی که این گروه نرم افزاری به فعالیت خود ادامه می دهد ملزم به پشتیبانی از تمامی سیستم های ارائه شده به مشتریان خود باشد. آپدیت های ارائه شده کلی و رفع باگ ها برای کلیه مشتریان رایگان است. اما آپدیت های اختیاری که دربر دارنده قابلیت جدیدی روی سیستم هستند می توانند مشمول هزینه جداگانه باشند.

امکانات اختصاصی هر مشتری

امکان ایجاد امکانات سفارشی روی هر سیستم به درخواست مشتریان و بعد از تامین بودجه مورد نیاز آن در هر زمان وجود خواهد داشت.

امنیت

سیستم نرم افزاری رستو به صورت کلاینت ساید اجرا خواهد شد و هیچکس به جز مدیران سیستم ( حتی تیم برنامه نویسی بیت دیزاین) به اطلاعات مندرج در آن دسترسی نخواهد داشت. پس حریم امنیتی شما برای همیشه محفوظ خواهد ماند.

همگام سازی

رستو در قالب وبسایت ارائه می شود اما می توانید به ازای پرداخت جداگانه، اپلیکیشن های آندروید و آی او اس مربوط به رستوران خود را نیز دریافت نمایید. اپلیکیشن های موبایلی رستو به صورت کامل در ارتباط با هسته مرکزی آن عمل می کنند و هرگونه تغییراتی که در وبسایت مرکزی خود انجام دهید به صورت خودکار و آنی روی اپلیکیشن های شما نیز اعمال خواهد شد.

طراحی وبسایت رستوران و کافه

اگرچه سیستم مدیریت هوشمند رستو به صورت کاملا مستقل قادر به رفع نیازهای خود است ، اما بهتر است جهت افزایش تاثیر گذاری عمومی، رستوران شما دارای وبسایت منحصر به فرد خود باشد. اگر هنوز برای رستوران یا کافه خود، وبسایتی دست و پا نکرده اید، همین الان با کارشناسان طراحی وبسایت بیت دیزاین تماس بگیرید.

طراحی وبسایت کافه